Õli, mis aitab võidelda kõht rasva

Rasvade vastu võitlemiseks võib nafta lisamine tunduda absurdne, kuid see on olulistes rasvhapetes, mis valitsevad nende suurepärase potentsiaali. Õhtuprodiseõli sisaldab suurel hulgal toimeainet gamma-linoleenhapet või GLA-d. Vastavalt dr Elson M. Haasile leiti ka GLA-d rikkalikult boraaniõli ja mustade sõstarõli seemneõli, mis sisaldab GLA (omega-6s) ja omega-3-sid, pakkudes ainulaadset kombinatsiooni. Nende rasvhapete abil, mida meie keha ei saa täielikult toota, näete tervise paranemist, sealhulgas kehakaalu langust.

Omega-6 rasvhappeid leidub safloori-, päevalille- ja maisiõlidena linoolhappes või LA-s, kuid omega-6s on õhtusulgedes, hõbe ja must voolu seemned gamma-linoleenhappe või GLA kujul, Mida keha ei pea LA-st üle kandma GLA-le, ning seepärast saab see kasu vahetult ilma kehaliste pingete sekkumiseta. GLA aitab teie kehal hoiduda valgu, aeglustab süsivesikute imendumist, et tasakaalustada veresuhkru taset ja kannab vereliblede kaudu rasvlahustuvaid vitamiine. Hea rasv sobib, aitab vältida ülekuulamist ja aitab ka rasvade kärpimise lõpetada.

Vastavalt top toitumisspetsialisti Ann Louise Gittlemanile stimuleerib GLA teie kilpnääret, suurendades ainevahetust ja aktiveerides oma pruuni rasvkoe, et põletada rasva pigem selle asemel, et seda säilitada teie valges rasvkoes. Reguleerides rasvade ainevahetust, reguleerib see ka veeaurumist ja naatriumisisaldust. Õhuprammoseõli GLA-l on hormoonidele eriti positiivne mõju, kuna see toimib hormoonide võrgustiku abil, mis kontrollivad peaaegu kõiki keha funktsioone rakulisel tasemel. See on kaalukontrolli oluline osa.

Üllatus, unehäire ja kehvade toitumisharjumuste tagajärjel tekib kortisooli tootmine, mis põhjustab kehas rohkem rasva kui vaja, tavaliselt kõhupiirkonnas, ütleb Ann Louise Gittleman. See võib olla nõiaring, kui seda ei juhtu. Kui arvate, et teil on kõhupiirkonna suhtes kalduvus, hinnake oma elustiili ja kaaluge lisaks GLA lisale ka tervislikke harjumusi. Naised tunnevad ennekõike GLA õlide kasutamise eeliseid, sest need aitavad vähendada premenstruaal- ja menopausi sümptomeid.

Ehkki eeterlikud õlid on kõigile kättesaadavad, tuleb iga uue raviprotseduuri või täiendusprogrammi käivitamisel kõigepealt konsulteerida oma arstiga; on näidatud, et korjuste õli suurendab ravimite, näiteks aspiriini, vere loputamist. Õhuvärviõli ei tohi võtta koos antidepressantidega, kuna see võib suurendada krambihoogusid. Stimuleerivad ka eeterlikke õlisid, nagu lina, külmvesi kala, kreeka pähklid, sojaube, nisuidu, kapsasid, mereköögivilju ja lehtköögivilju. Teie ainevahetus ja aitab keha põletada rasva.

Rasva toitmine õrnalt

Kuidas see töötab

Hormoonide kontroll

Oluline teave