Toitainetase Jersey Mike’i jaoks

Jersey Mike’s on allveelaevade võileibapood, kus pakutakse nii külma kui kuuma võileibu. Võib arvata, võileib on tervislik alternatiiv burgerile ja friikartidele. Mõnel juhul on see tõsi, kuid mõned võileivad sisaldavad rohkem rasva ja kaloreid kui tavalised kiirtoidud. Kuigi Jersey Mike’s on võimalik luua mõnevõrra tervislikku toitu, on see midagi, mida peaksite sööma ainult aeg-ajalt, kuna paljudel võimalustel on palju rasva, kaloreid ja soola.

Kui te kaalute oma kaalu, loeb kaloreid soodsamaid sööke, mis teie eesmärke toetavad. Kui saad rohkem kaloreid kui võite põletada, toob kaasa kehakaalu suurenemine. Jersey Mike’s tellides mini-Jersey Shore lemmik nisu leiba jaoks 425 kalorit või regulaarne Chicken Philly nisule 620 kalorit. Võileivad, et hoida eemal, sisaldavad hiiglasuuruses Chipotle Chickenis valget leiba, mis sisaldab 1940 kalorit ja hiiglasuurune Roast Beef ja Provolone, mille kogus on 1470 kalorit. Vürtside ja kastmete lisamine suurendab neid numbreid.

Toit, mis sisaldab palju rasva, eriti küllastunud rasva, suurendab teie südamehaiguste tekke riski ja aitab kaasa rasvumisele. 2000-kalorist toit peaks sisaldama mitte rohkem kui 78 g rasva päevas, kusjuures küllastunud on ainult 16 kuni 22 g. Jersey Mike’i madala rasvasisaldusega valikutel on mini-ameerika klassikaline valge leib, milles on ainult 9 g rasva, millest 2,5 g on küllastunud, või mini Türgi rinnatükiga ja Provolone’i valge leibaga, milles on 8 g rasva ja 4,5 g küllastunud. Vältige hiiglaslikku tuunikala 109 g rasva, 18 g küllastunud ja hiiglane Chipotle kana 113 g rasva, 41 g küllastunud. Supid, salati või kiibi lisamine võileibule suurendab teie söögi rasvasisaldust.

Igapäevased soovitused naatriumisisalduse saamiseks peavad olema vahemikus 1500 kuni 2300 mg. Regulaarselt rohkem kui see suurendab teie riski kõrge vererõhu tekkeks. Enamik Jersey Mike’i võileibu on naatriumiga liiga kõrge, et seda saaks pidada tervislikuks võimaluseks, nii et piirata neid aeg-ajalt leebemaks kui neid kogu aeg sööma. Valge leiba hiiglane supersub sisaldab 3,670 mg naatriumi, valge hiina originaalkeelne on 4,560 mg ja valge reubeni valge sisaldab 5,500 mg naatriumi.

Jersey Mike’i allveelaeva võileibu söömine ei kahjusta tõenäoliselt teie tervist, kuid tavapärane harjumus tarbides selliseid toite suurendab teie terviseprobleemide ohtu. Kui võtate söögilauda, ​​sh Jersey Mike’s, HelpGuide.org, soovitame tellida väikest võileiba lahja liha, madala rasvasisaldusega juustu ja rohkesti köögivilju. Kastmete ja majoneesi piiramine või vältimine ning valge asemel valge terve nisu leib. Pakkige klaasi vett või magustamata jääteid, et veelgi vähendada söögikorra kalorite sisaldust.

Kaloreid

Rasva

Naatrium

Soovitused