Mineraalvesi ja rasedus

Mineraalvesi on tervislik kalorivaba joogivalik raseduse ajal. See sisaldab looduslikult esinevate mineraalide kõrgemat taset kui kraanivee ja võib ka looduslikult karboniseerida. Rasedatel naistel on mineraalide ja hüdratsiooni vajaduste kasv, mistõttu mineraalvesi on paremate valikutega võrreldes karastusjookide ja kalorsusega tihedate jookidega.

Mineraalvesi põhitõed

Määratluse kohaselt on mineraalvesi karboniseeritud looduslikult või kunstlikult mineraalsoolade või gaasidega. Mõiste “looduslik mineraalvesi” on reguleeritud natuke teisiti, see tuleb saada otse maa-alusest allikast ja seda ei tohi töödelda peale karboniseerimise või raua või mangaani eemaldamise. Mineraalvesi sisaldab allikaid joonistades ka mineraale, sealhulgas kaltsiumi, rauda, ​​naatriumi ja kaaliumi.

Mineraalvee eelised

Rasedatel on soovitav jooma umbes 12 tassi vedelikku päevas. Tõsi kasu mineraalveele – või üldiselt veele – on selle puudumine kaloreid ja võime hoida sind hüdreeritud kogu raseduse ajal. Rasedatel naistel on ka kaltsiumi ja raua vajadusi, mida mineraalvees võib kõrgemates kogustes võrreldes kohaliku kraaniveega leida. “Rahvusvahelise laboratoorse hematoloogia ajakirja” 2003. aastal avaldatud uuringus leiti, et raseduse ajal raua defitsiidi ärahoidmiseks on abiks loodusliku mineraalvee kaubamärgi kasutamine; mineraalvee ja kraanivee võrdlemisel tuleb meeles pidada, et erinevad veeallikad ja kohalikud Määrused mõjutavad teie kraanist tuleval vees leiduvate mineraalide sisaldust. Lõpuks teatab rase naine, et gaseeritud jookide ja mineraalvee kaudu leevendatakse iiveldust ja oksendamist, mis sisaldavad neid kihisevaid mullideid, keda võib olla iha.

Kõik asjad mõõdukas

Üks oluline märkus on see, et mineraalvesi võib sisaldada kõrgemaid naatriumi tasemeid, nii et kontrollige toidust tootemarki, mida te joote. Liigne naatrium võib põhjustada vedelikupeetust, seega kui teil tekib turse, võib tavaline vesi olla parim valik. Kaltsiumi ja raua tasemete osas on mineraalvesi piisavalt väike, et isegi kui te tarbiksite 8 tassi päevas, ei vasta te siiski hinnangulisele keskmisele vajadusele. Seetõttu ei tekita muret mineraalvee liigse kaltsiumi või raua ülevõtmine.

Smart Drink valikute tegemine

Raseduse ajal võib liigne kehakaalu suurenemine suurendada tüsistuste ohtu. Üks võimalus vältida liigse kehakaalu suurenemist muudab nutikas joomis valikuid. Mineraalvesi ja kraanivesi hüdrateerivad oma keha ilma kogu lihase kalorid mahlast, magusast teest, spordijoogidest ja aedikutest. Üks alternatiiv on maitsestatud mineraalvesi. Mineraalvee kombineerimine mahla, piparmündi, värskete puuviljade, sidrunite või lubidega pritsmetega on maitsv viis joogi maitsmiseks, tarbides samal ajal vähem kaloreid.