Üks allikas multivitamiini kõrvaltoimeid

Üks allikas, & nbsp; Ameerika Ühendriikides turustatavate multivitamiinide margitoote nimi võib aidata teil saada õiget toitumist, mida vajate oma dieedil. Kui teie dieet ei sisalda piisavas koguses värskeid köögivilju, puuvilju, lahja liha, piimatooteid ja kala, võiksite võtta multivitamiini. Samuti võib vajada ühte allikat, kui olete postmenopausis, rase, vähese kalorsusega dieediga, taimetoitlusega või kui teie keha ei suuda mõne vitamiini ja mineraalainete kaudu terviseprobleemi tõttu imenduda seedetraktist. Kuid üks Allikas võib esile kutsuda kõrvaltoimeid.

Kõhulahtisus – multivitamiini levinud kõrvaltoime võib põhjustada halva enesetunde. Võttes mitu reisi vannituppa, võite tunda, et see on tühjaks jäänud ja nõrk. Teie väljaheide on vedelal konsistentsil. Kõhupuhitus võib kõhupuhitusesse tunduda. Kuigi see on klassifitseeritud mitte tõsisteks, saate aidata multivitamiini võtmist toiduga ära hoida kõhulahtisust. Kui teil on kõhu toidust juba varem, muutub teie käär vähem ärritatuks. Kui see kõrvaltoime jätkub, helistage oma praktikule juhendamiseks ja abiks.

Uue multivitamiini, nagu näiteks üks allikas, käivitamine võib põhjustada teie keha, eriti teie seedetrakti häireid. Võite tunda iiveldust, kui kasutate ühte allikat, seda peamiselt selle esmakordsel kasutamisel. Jällegi võib ühe allika võtmine toiduga aidata leevendada seda kõrvaltoimet. See aitab teie mao ja soolte leevendada oma keha uue vitamiini ja mineraalallika kohanemist. Kui see külg jätkub mõne päeva pärast, helistage oma praktikule abi ja nõu saamiseks. Kui teete iivelduse tõttu oksendamist, jälgige oma oksuste kaudu verd. Kui te näete veres oksendamist, võib teil olla multivitamiini tõsine kõrvaltoime. Abi saamiseks peate pöörduma kohaliku kiirhoiatussüsteemi. Sisemine verejooks nõuab vereprobleeme ja arsti hinnangut selle põhjuse kindlakstegemiseks.

Multivitamiinikursuse käivitamisel võivad teil esineda probleeme seedetrakti liikumisega. Teie väljaheide võib muutuda tavapärasest raskemaks. Võib tekkida sooletraktsioon, mis põhjustab su pinget. Lisage oma toidule värsked puuviljad ja köögiviljad koos vedelikega, et teie väljaheid tõhusamalt liigutada. Kui see kõrvaltoime jätkub hoolimata kodus esinevatest abinõudest, pöörduge arsti poole.

Teie väljaheid võib muuta värvi, mis võib põhjustada muret. Kontrollige oma väljaheid verd. Kui nähtav veri ei leita, rääkige oma arstiga oma väljaheite värvi üle. Teie arst annab teile nõu teie väljaheite värvuse kohta. Multivitamiini sagedane kõrvaltoime võib jätkuda niikaua, kui te seda jätkate.

Kõhulahtisuse kõrvaltoime

Kõhu krambid

Võimalik kõhukinnisus

Mustad väljaheid