Massaažitool ja rasedus

Rasedatel on kerge massaažiravi nautida. Üks rasedatele naistele populaarse massaaži meetod on massaaž juhatusel, kus klient istub ergonoomiliselt kujundatud tugitoolis oma rindkere ja kõhuga polsterdatud puhketel ja näol polsterdatud näole. Tooli massaaži kasutatakse harilikult ilma õli või kreemita.

Tähtsus

Rase naine võib mitmel põhjusel valida tool Massaaži. Rasedatele naistele on saadaval spetsiaalselt kavandatud massaaživannid, samuti erinevad pehmendavad süsteemid rase naise toetamiseks. Kuid mitte kõigil massaažiravistidel pole seda seadet, sest see võib olla kallis ja seda ei pruugi palju ära kasutada, isegi kui terapeut õpetatakse toolidel massaaži. Võib juhtuda, et teil on ebamugav massaaživannil ronida või panna, eriti hilja raseduse ajal. Tooli massaaž võib teile mugavam olla ja seda saab lauale sisse ja välja lülitada lihtsamalt. Florida osariigi massaažiteraapia ühingu andmetel on klient üldjuhul täielikult tooliga massaažirõivaste ajal, millest mõned rasedad võivad olla ka mugavamad.

Ajakava

Kuigi tooli massaaži saab teostada igal raseduse etapil, tehakse seda enamasti teisel ja kolmandal trimestril. Paljud massaaži terapeudid ei massaaeri raseduse esimese kolme kuu jooksul naise, kuna neil on veidi suurem raseduse katkemise oht.

Kasu

Raseerimassaaži saamine raseduse ajal võib olla palju kasu, sealhulgas ärevus ja depressioon, lihasvalu ja keemiaravi paranemine, selgitab Ameerika Rasedus. Massaaž võib aidata ka rasedaid naisi, kes põevad unetust.

Terapeutide leidmine

Massaažiteraapia, kes on spetsialiseerunud tooli massaaži leidmisele ja on rasedatele tööle sertifitseeritud, leidmiseks helistame kohalikule massaažikoolile või kliinikusse või kontrollige piirkonnas asuvaid spaasid, et näha, kas töötajatel on see arve. Võite otsida ka veebis, sisestage “rasedus massaaž”, millele järgneb teie linn ja riik otsingumootoriks.

Hoiatus

Valides terapeudi, umbes terapeudi volitusi ja kogemusi. Teil on vaja keegi, kellel on tugitoolide massaažil palju kogemusi ja on tõestatud rasedatega töötamiseks.