Mocha kohvi kalorid

Mocha kohv on maitsev alternatiiv tavalisele kohvile, kuid paljud maitsestatud kohvid pakitakse suhkru ja kalorsusega, eriti vahukoorega. Saadaval on palju mocha kohvi versioone, sealhulgas kuumad ja külmutatud kaubanduslikult valmistatud sordid, millel on madala rasvasisaldusega või mittesisaldavate piimakomponentidega kodus kasutamiseks mõeldud vahetute pulber.

Regulaarne Must Kohv

Võrdluseks on 8-oz. CalorieKingi sõnul sisaldab tass regulaarselt valmistatud kohvi, ilma kooreta ja suhkrut, kahte kalorit, mis ei sisalda rasvasisaldusega kaloreid, kolesterooli ega süsivesikuid.

Mocha kohv

Mochi maitsestatud vahetu pulbrid on mugavad – lisage lihtsalt kuuma vett. Portsjon 2 spl. Regulaarselt mocha pulber sisaldab 60 kalorit. Vastavalt Ameerika Ühendriikide põllumajandusministeeriumi rahvuslike toitainete andmebaasile on rasvhapete kogus 2,06 g, süsivesikute sisaldus 9,63 ja suhkruid kokku 7,6 g. Kaks söögikorda Regulaarse motiiviga maitsestatud pulber sisaldab 35 mg kaltsiumi, 134 mg kaaliumi, samuti magneesiumi ja fosforit ning 32 mg naatriumi. Parem variant on lisada 1 tl. Mocha pulber oma kohvi. Koos valgendaja ja madala kalorsusega magusainega tarbivad teid USDA järgi 16 kalorit 85 g rasvaga, 4,6 g süsivesikuid ja 2,2 g suhkrut.

Kaubanduslikult valmistatud Mocha kohvid

Kaubanduslikult valmistatud mocha kohvid on tavaliselt kõrge kalorikogusega, isegi rasvapiimaga. Populaarne mocha maitsestatud kohv sisaldab 187 kalorit 16-oz-i kohta. Serveerides. Vastavalt Calorie Kingile on kogu rasvasisaldus 0,7 g koos 43 g süsivesikute ja 33 mg naatriumiga. Mitte-rasvapiima kasutamine ja kooride vahelejätmine sisaldab suures kohviahelas sisalduvat külmhooki 173 kalorit 16-oz-i kohta. Serveerides 7 mg kolesterooli, 36 g süsivesikuid, 27 g suhkruid ja 87 mg naatriumi.