Õlavarrega trellid golfiks

Amatöör-golfimängijad ei ole haruldased, et nende kiiged oleksid väikesed või mitte. Mõned võivad tegelikult uskuda, et nad saavad õlgade pööramist, kui nende kiik reaalsus on midagi väga erinevat. Kuigi idee lisada õlg pöörduda oma kiik võib olla hirmuäratav, on mitmeid õppusi, mis võivad aidata protsessi lihtsustada ja viia see jõuallikas oma mängu.

Miks see on tähtis

Pöördega ülemise keha pöörlemisega loodud mähis tegutseb golfivõimaluste peamiseks jõuallikana. Nagu arvavad paljud, ei genereeri jõud võimsust. Nõuetekohane õlgade pööre aitab ka panna klubi nõuetekohasesse asendisse backswingi ülaosas, suurendades võimalust, et see mõjutab õiget kiigitasandit.

Käed ja sternum

Golf.com’s Shawn Humphries kirjeldab õppimise õppimise õla pöörde alates legendaarne golfimängija Byron Nelson. Nelson tegi ettepaneku, et golfimängijatel on üks viis tõelise õlgkokkupõrke hindamiseks, et käed hoida otse rinnakujulise otsa ettepoole. See takistab käte liikumist kaugemal kui õlad. See võib tunduda natuke ebamugav esialgu, kuid alustades loksutades aeglaselt ja peate peagi leidma, et õlg muutub lihtsamaks.

Vasak õlg all lõug

Tuntud golfijuht David Leadbetter soovitab veidi kehaosasid pidada täieliku õlavarde jälgimiseks. Leadbetter soovitab teil püüda naasta oma vasaku õlariigese all lõua all ülaosas. See tähendab seda, et mitte ainult ei pööratud oma õla täielikult välja, vaid ka seda, et su pea suund jääb õigesse kohta.

Parem Knee Firm, Rotate Core

Tänane Golfer Dan Frost viitab madalama keha rollile täieliku õlavarre saavutamisel. Ta soovitab hoida oma parema põlvekonstruktsiooni kogu seljatoe suunas, keskendudes oma südamiku keeramisele, mitte teie õlgadele. Keha südamiku ümberpööramine muudab ka muidugi õlgade pööramist, kuid see on tõenäoliselt lihtsam ülesanne, mida teie aju täidab.