Lahendused lihaste kaotuse vähendamiseks, kui mahla paastub

Mahlakastumine on lühiajaline võõrutusstrateegia, mis hõlmab ainult värskete puuviljade ja / või köögiviljamahla tarbimist. Vältimaks mahla paastumist, välditakse tahket toitu, eriti neid, mis on saadud loomadest ja teradest. Mahlaga paastumise eelised ei ole teaduslike uuringutega hästi välja toodud, kuigi paljud anekdootlikud aruanded nõuavad tervislikke hüvesid. Selleks, et vähendada lihasmassi kadu, kui mahla paastub, peaksite sisaldama aminohapete hulga puu-ja köögivilju või kaaluma valgu pulbrite lisamist. Samuti on hea mõte kasutada oma lihaseid ka tühja kõhuga. Konsulteerige oma arstiga enne mis tahes tüüpi radikaalsete toitumisharjumuste alustamist.

Mahla paastumine

Vastavalt “Toiduvarude õpikirjale” peetakse mahla paastumist suhteliselt ohutuks ja loomulikuks viisiks keha detoksikatsiooniks, immuunsuse suurendamiseks ja kehakaalu langetamiseks. Enamik mahlakaid kestab umbes kolm päeva, kuigi see ei ole haruldane, kui nad kestavad kuni nädalani. Iga kaheksa kuni kümne keskmise suurusega mahla prillide tarbimine päevas on tüüpiline enamikele mahlapastadele. Peamine eeldus on see, et puuviljad ja köögiviljad on suurepärased vähese kalorsusega allikad paljudest vitamiinidest, mineraalainetest ja mitmesugustest toidulisanditest, millel on antioksüdandid ja antimikroobsed omadused, kuid need ei sisalda küllastunud rasvu, säilitusaineid, kunstlikke magusaineid ja muid lisaaineid, mis on mõnikord Tajutakse kahjulikuna. Kuid enamik puu-ja köögivilju on vaesed valkude allikad, nii pikk aeg mahl tühjaks võib põhjustada lihaste raiskamist, mis on lihaskiudude atroofia.

Lihased ja valk

Lihaskude on valmistatud valkudest, mis omakorda on valmistatud pikkatest aminohapete ahelatest. Lihaskoe valmistamiseks, säilitamiseks ja parandamiseks on vaja toiduganoolhappeid. Liha, kala, piimatooted ja kaunviljad on suurepärased aminohapete allikad, kuid enamikul puuviljadel ja köögiviljadel puuduvad olulised aminohapped, mida teie keha ei suuda sünteesida, vastavalt “Toitumisalased teadused inimeste tervisele”. Lihased nõrgendavad ja vähenevad puudumisest Kuid nad võivad hakata raisata, kui toitumishäirete aminohapete puudus või piisav kaloritoorium on puudulik, mis sunnib keha metaboliseerima või murda aminohappeid glükoosiks energia saamiseks.

Soovitused

Puuviljad ja köögiviljad, mida tavaliselt kasutatakse mahlade katkestamiseks, on porgandid, peet, seller, petersell, arbuus, õunad, viinamarjad ja sidrun, mis on kõik väga toiteväärsed, kuid ainult porgandid on aminohapete oluline allikas, vastavalt “Superfoods: The Healthiest Foods” “Muud viljad ja köögiviljad, mis on kõrgemad aminohapete hulgas, on papaia, kookos, kiivid, virsikud, tomatid, spinat, sparglid, spargelkapsas, lutsern ja nisupähkli mahl. Kui nende puuviljade või köögiviljade maitse ei meeldi teile, kaaluge lihaste jaoks oluliste teatud aminohapete lisamist, näiteks glutamiini ja karnitiini, või valgulisi toidulisandeid, näiteks vadaku-, soja- või kanepipulbrit. Ja ärge unustage mõnda vastupanu harjutusi teha, kui olete mahla paastumine, näiteks kerge kaalulangus või ujumine, mis peaks vähemalt säilitama oma lihasmassi.

Ettevaatust!

Liiga palju mahla võib põhjustada tõsiseid seedetrakti sümptomeid, nagu kõhuõhetus, kõhupuhitus ja kõhulahtisus, seega pidage meeles, et joomise ajal on rohkem vett. Lisaks vajab teie keha rasva, kolesterooli ja vitamiine, mida puu- ja köögiviljamahlas ei leidu, seetõttu konsulteerige oma arstiga, kui plaanite paastumiseks enam kui nädal.