Lakknahkade reeglid

Patentse nahast kingad on tähistatud nende kõva peegli-laadse väljanägemisega. Pehme nahk on enamikul juhtudel vastuvõetav, kuid lakknahlas on täiesti erinev mood etikett. See võib olla pilkupüüdev, kuid kui seda valesti kasutada, siis võib see välja nägema odavalt. Tea, millal lakknahast kandma ja milliseid stiile valida, et graatsiliselt kõndida sobiva kleidi trahvi joont.

Stiil

Teadke jalatsite stiilid, mis sobivad lakitavas nahas. Meeste jaoks on lakknahast kingad üldjuhul mustad või pruunid kleiti kingad, mistõttu on peaaegu võimatu teha moe faux pas, kui tegemist on stiili. Naistele tuleb rohkem tähelepanu pöörata stiilidele. Vältige üle-põlve saapaid või 5-tolliste stiletto pumbad lakknahast, kuna need võivad tekitada tööpäeva vibe. Selle asemel vali maarja Janes, balleti korterid, küüntejalatsid ja pahkluu saapad, mille kõrgus on 4 tolli ja alla.

Värv

Hõbedat värv sõltub hooajast. Nude, valged ja kahvatud ja julgeid värvid toimivad kevadel ja suvel paremini. Kuigi mõned moedisainerid väidavad, et valgeid saab talvel talletada, peetakse neid teistega faux-pas ja neid tuleks kanda ettevaatlikult. Must, pruun, kalliskivi ja sügisvärvid lähevad talvel kõige paremini välja. Erandiks on must välimus, mis sobib ametlikeks või professionaalseteks sündmusteks sõltumata hooajast.

Sündmused

Lahutage, kui on vaja oma nahast jalatsit kandma. Mõlemad pooled peaksid kleepima klassikaliste stiilidega, kui nad kannavad lakknahast kontoris. Daamid, paar kleiti või ülikonda lihtsa pumba või lamedaga mustade või tumedate toonidega. Mehed, hästi säravat musta patendisnahast kinga on tuxedode või kostüümide ülikond. Kuid see stiil sobib ka igapäevaseks kontoritarbeks, kuid see võib tunduda liiga kavalus, kui sellega kaasneb tavaline riietus.

Tarvikud

Daamid, pakendage oma nahast lakkidega kingad läbipaistmatute sukkpükstega talvel. Kasutage oma läikivaid saapaid või pumbakesi monokromaatilise komplekti dimensiooni lisamiseks. Reljeefsed nahad on talvega kontrastselt kleitide ja seelistega paksemates kangas – tweeds, nubby villad ja rasked kudumid. Meeste jaoks on lakknahast kingad musta lipsuga sündmuste jaoks standardsed kingad ja neid tuleb kanda suitsu ja mustad villad või siidist sokid.