Toitumisalane teave pepsi toitumiseks

Pepsi arendas Dieta Pepsi 1964. aastal alternatiivina Pepsi-Colale ilma suhkruta ja kaloreid. Kunstlikud magusained loovad sama maitse nagu originaal Pepsi-Cola. Kuigi Diet Pepsi sisaldab väikest toiteväärtust, joovad nad selle valguse, karge maitse, mis rahuldab janu.

Kaloreid

Dieet Pepsi ei sisalda kaloreid ühe 8-oz-i kohta. Serveerides. Selle saavutamiseks ei sisalda Diet Pepsi rasva, süsivesikuid ega valku. Süsivesikud elimineeritakse traditsiooniliste Pepsi-Cola leitud suhkruasendite abil kunstlike magusainete abil.

Koostisosad

Kuna kalorsed, rasvad, süsivesikud ja valk puuduvad, peab Pepsi toidust maitsema kuskilt. Koostisosad on gaseeritud vesi, karamelli värvus, aspartaam, fosforhape, kaaliumbensoaat, kofeiin, sidrunhape ja looduslikud maitsed. Iga koostisosa mängib üldist maitset ja kaaliumbensoaat säilitab värskuse.

Kofeiin

8-oz-ni. Pepsi dieedis on 24 mg kofeiini. Kofeiini leitakse looduslikult kola pähklite, kohviubade, teelehtede ja kakao-oadena. Dieta Pepsi kofeiini kogus on võrreldav ühe 8-oz-ga. Pruunistatud rohelise tee serveerimine.

Aspartaam

Aspartaam ​​- kunstlik magusaine, mis on ligikaudu 180 kuni 200 korda magusam kui suhkur, on Pepsi dieedis leiduv peamine magusaine – 118 mg ühe 8-ozi kohta. Serveerides. Paljud uuringud on katsetanud aspartaami mõju tervisele ja vähktõve riskile. Alates 2010. aastast ei ole National Cancer Institute’i ja Wisconsini-Madisoni Ülikooli uuringutes leidnud korrelatsiooni aspartaami ja vähi vahel. Riiklik Cancer Instituut on uurinud üle 500 000 inimese rohkem kui kümme aastat, kuna nad tarbisid iga päev kolm või enam toiduga karastusjooke. Tulemused ei leidnud suurenenud riski, et mistahes tüüpi vähktõbe tarbiks aspartaami.

Toitained

Toidu pepsi mineraalide hulka kuuluvad naatrium, kaalium ja fosfor. Iga 8-oz. Dieedi pealekandmine Pepsi sisaldab 25 mg naatriumi, 20 mg kaaliumi ja 27 mg fosforit. Naatrium ja kaalium on elektrolüüdid, mis reguleerivad keha vedelikke. Fosfor toimib säilitusainena värskuse säilitamiseks. Dieet Pepsi pole teiste toitainete oluline allikas.