Treenimine harjutused raseduse ajal

Paljud rasedad naised veedavad palju aega, otsides võimalusi mugavaks ja sobilikuks jäämiseks ning valmistada oma keha tööle. Squatting on vananenud tegevus, mis suudab saavutada kõik kolm eesmärki. Teil on vaja ainult tugevat tooli või laudit ja üldiselt peetakse naiste ohutust igas raseduse etapis. Kuid kuna igal naisel ja igal rasedusel on erinevad riskid, pidage enne nende või mõne harjutusega nõu oma arstiga.

Squattingu üldised eelised

Kui teie kõhtu kasvab, võib teil olla mitmeid rasedusega seotud ebamugavusi. Mõned neist võib vabastada läbi kükitamise. Squatting venib alaseljale ja võib leevendada mis tahes survet või valusid seal. Lisaks sellele, kuna teie keha joondus visatakse välja, kui teie raskuskese muutub ja keha muutub kuju, võib tennistamine aidata korrastada keha ja leevendada kõhukinnisuse sümptomeid. Istumispaigutuse asetamine võib aidata vähendada teie vaagnapõhja survet, mis võib olla hilisemate kuude jooksul teretulnud.

Töötuhüvitised

Squatting on üks kõige looduslikemaid sünnitustingimusi. Vastavalt Ask Dr Searsi veebisaidile, mida toodavad pediaatrid, laiendab positsioon vaagnapõhjaid, parandab hapnikuvarustust beebile ja lõõgastab kesu lihaseid, vähendades seega pisaraid laskmise ajal. Erinevalt birthingest, lamades seljatoel selga, kükitamine võimaldab gravitatsioonil aidata lapsel liikuda läbi sünnitusteede ja annab oma beebile sirgjoonelise tee läbi avarama läbipääsu. Kui te harrastate harjutusi harjutuste ajal raseduse ajal, laiendatakse asjakohaseid lihaseid ja tungitakse üles ja saate paremini ära kasutada harjutamise eeliseid töö ajal.

Squatting Harjutused

Kui te ei ole kujundatud või olete harjunud harjutama, võite proovida osalist harjutamist enne liikumist täispuhutusele. Selleks, et osaliselt kükitada, soovitab veebisait “3 Fat Chicks” tugeva tugitooli taga seista, kusjuures mõlemad käed kindlalt selja taga asetsevad. Hoidke oma kõhu lihaseid tihedalt ja õlad lõdvestunud, langetage oma õlavarre poole põranda suunas, nagu oleksite istumas. Pöörake pooleks pooleks põranda ja püsti kõrguse vahel ning hoidke positsiooni kümme korda. Seejärel tõuske aeglaselt esialgsesse asendisse, tõstke kõigepealt oma alt üles ja asetage ülejäänud keha joonduseni. Korrake ühte või kahte 10 kordust. Kui see hakkab hõlpsamini positsiooni hoidma, suurendage hoidmisaega 15 sekundini, lõpuks töötate oma teed kuni 60-sekundilise kambris hoidmise ajaks. Kui võite 60 sekundit kergesti kinni pidada, proovige seda teha täiskohaga , Sellisel juhul teete sama harjutust, kuid vähendaksite oma äärmiselt mugavat põranda lähedust.

Sagedus

Teie arsti heakskiidu korral saate neid harjutusi iga päev teha. Samuti võite soovida lisada oma koduvõimalusi oma igapäevases elus, kasutades selleks korralduskäiku, et korjata põrandale langenud esemeid või saavutada madalate riiulite asju. Mida rohkem te istute, seda rohkem kasutad töökoha asetust.

Hoiatus

Squatting võib panna pingut ümbritsevate sidemete pinget. Need sidemed on juba vabastatud tingituna hormoonide elastiini ja relaksiini ülekaalus rase kehas. Veebisaidil “Rasedus täna” hoiatatakse, et venitatavad sidemed ei pruugi libisevat lihaseid edasi tõmmata, mistõttu võib harjamine tekitada liigese vigastuse ohtu. Arutage oma arstiga seotud muret ja jätkake harjutusi ettevaatusega.