Pilates näo tõstmise harjutused

Mitte igaüks ei taha kosmeetilisi operatsioone, botoksi ja täiteaineid kasutada kortsude väljanägemise ja lohutava lõualuu lahendusena. Pilatese näoõppused lubavad nooremat välimust, kuigi igasugune väide, et need on näomaski sarnased, on kahtlane. Mida need Pilates-põhised näohoolitsused võivad teha, on tooni näo lihased ja aitab edendada verevoolu, et hoida nahk värskemana ja nooruslikumaks.

Kotid silmade all ei ole hea välimus. Külma silma maskid, külmad teekarbid või kurk võivad pakkuda kiiret lahendust, kuid on olemas harjutus, mis väidab, et oma kotid tuleb ära tõmmata või vähemalt neid kahandada. Parimate tulemuste saamiseks kasutage treeningut vahetult enne voodit ja kasutage kohe pärast seda mõnda oma lemmik silmakreemi. Laiendage silmi nii kaugele kui võimalik, nii nagu oleksite väga üllatunud ja hoidke seda positsiooni 10 sekundi pärast. Püüdke hoida ülejäänud nägu pinges, kui seda teete. Korrake seda neli korda. Te võite kasutada harjutust ka teistel päevadel.

Jaakilõik on tegelikult vananemisprotsessi ajal terav. Noorte kuulsuste tugevad lõualuujad on meeldetuletus, et asjad ei ole asjad, mida nad varem olid. Kuid on harjutus, mille eesmärk on kaela ja lõua toonimine. Alustamiseks seista või istuge, kuid hoidke otse tagasi ja tõstke silmad, et pilk ülemmäära, kuni peaga tagasi kallutatakse. Sa tunned oma kaela kaunist venitust. Seejärel asetage oma keele suu katusesse ja neelake. Nüüd, kui hoiate oma pead kallutatuna tagasi ja keele suu suu katusel, keerake pea vasakule ja neelake alla. Korda seda paremal. See meetod võib natuke harjutada. Korrake järjestust kuni kolm korda päevas.

See harjutus toonib huuled ja põsed. Purse oma huuled ja proovige neid nihutada nii vasakule kui võimalik. Hoidke neid seal viieks sekundiks ja vabastage. Järgige neid samme uuesti, kuid seekord suruge oma huuled üle paremale. Korda seda järjestust – nii vasakule kui ka paremale – kokku kuus korda. Tehke seda ja teine ​​harjutusi iga päev ja loodetavasti hakkate muutusi nägema ligikaudu kaheksa kuni kümne nädala jooksul.

Viige oma rutiin lõplikult üles. See harjutus keskendub survet templitele, et tõsta silmaala ja kogu nägu. Lükake tagasi toolile ja asetage oma peopesad või oma sõrmeotsad oma templidesse. Push üles ja samal ajal asetage keele suu katusesse ja suruge selle vastu. Kui te seda teete, hoidke oma seljahammastega kinni, kui võimalik. Hoidke positsiooni 10 kuni 20 sekundit, seejärel vabastage aeglaselt ja lõdvestage. Tehke seda treeningut üks kord iga sessiooni lõpus. Sa peaksid tundma oma alaosa ja kaela pingutamist.

Keskenduge oma silmadele

Sleeker Jowls

Pööratav huuled

Andke endale lift