Naturopathia ravi kaalulangus

Alates 18. sajandist on kasutatud tänapäevast naturopathiat, teatab Marylandi Ülikooli Meditsiinikeskus või UMMC. Naturopathic arstid ravivad paljusid haigusi ja häired, sealhulgas kehakaalu langus. Naturopaths ei anna sulle pilli ega paku kehakaalu probleemi kiiret lahendust. Nad usuvad, et kaalukaotuse käsitlemise viis on probleemi põhjuse leidmine.

Identifitseerimine

Naturopathia põhineb loodusliku paranemise ideel. See näeb keha, vaimu ja vaimu, et leida haiguse põhjus. UMMC sõnul on naturopaatia keskmes kaks valdkonda. Usu, et keha suudab ennast paraneda ja annab teile võimaluse oma elustiili muuta, et parandada tervist. Naturopathia ravib igasuguseid haigusi, kuid keskendub patsientide ennetamisele ja harimisele.

Naturopathic arstid

Kui otsustate jätkata naturopaatilise kehakaalu langetamise ravimeid, näete nägemist naturoptilist arsti või ND-d. ND-d peavad lõpetama nelja-aastase programmi, kus nad õpivad põhi- ja kliinilisi teaduseid, aruanded PubMed. Nad õpivad ka palju täiendavaid ravimeetodeid. ND-d reguleeritakse riigiti erinevalt. PubMedi andmetel, kui kavatsete kaalulangetamise raviks kasutada ND-d, on hea idee, et leiate Põhja-Ameerika Naturopathic Examinersi juhatuse sertifikaadi. Neil peaks olema ka loodusteadusliku meditsiini nõukogu poolt tunnustatud programmi.

Kaaluprobleemide põhjused

Naturopaatilisest vaatenurgast on kaalutlusi põhjustavaid tegureid mitmeid. Vastavalt dieedikanalile võib kehakaalu tõus tekkida emotsionaalsest stressist, füüsilisest tasakaalustamatusest, nagu kilpnäärme madal tase, hüpofüüsi häired, veresuhkru tasakaaluhäired, vedelikupeetus ravimite kasutamisest, neerupealiste talitlushäired, maksahaigused või neeruhaigused. , Nagu kortisool ja epinefriin, tõusta. Sellised hormoonid, nagu näiteks rasvade säilitamine maos, teatavad dieedikanalitest. Mürgisus võib põhjustada keha kinni ekstra rasvast. Toksiinid võivad olla pestitsiididest toidule kõik, mida keha ei saa töödelda.

Hooldused

Sageli hakkab kaalulangus naturopaatiline ravi alustama toiduga. Steady Healthi sõnul võib toit, dieet, looduslik hügieen, tühja kõhuga ja toidulisandite kasutamine ravina olla efektiivsem kui põhilisemaid ravimeid. Selle lähenemisviisi puhul on ka vähem kõrvaltoimeid. Teised ravimeetodid on ravimtaimed, nõelravi ja toitumisalane nõustamine; arvatakse, et hüdroteraapia või vee ravi tugevdab immuunsüsteemi. Marylandi Ülikooli Meditsiinikeskuse andmetel hõlmavad veeteraapia meetodid kevadvee tarbimist, suplemist, veetõstmist ja vahelduvaid külma ja kuumaid komprimeid. Toksiinide eemaldamiseks kasutatakse tühja kõhupretke ja veetarbimist. keha. Vaimulikkust kasutatakse ka ravina, teatab UMMC. Seda peetakse teie terviseprogrammi oluliseks osaks. Konsultatsioonimeetodeid kasutavad naturopathic arstid, et aidata kaalulangus. Need meetodid hõlmavad muuhulgas hüpnoosi, juhendatud kujundeid teiste nõustamismeetodite hulgas. Te olete oma tervishoiu osavõtja, seega peate võib-olla muutma elustiiliharjumusi, sealhulgas magada, sööma ja harjutama harjutusi, teatab UMMC.

Kaalutlused

Naturopaatilise meditsiini tava keskendub ennast paranemisele. Ta praktiseerib ideed, et arsti visiit on võimalus näidata teile, kuidas elada tervislikuma eluviisiga. Naturopathia keskendub tihti kaalulanguse ravimisel. Puuduvad praegused uuringud, mis tõendaksid, et naturopaatia on kaalutõve ravimisel tõhus. Kuid PubMedi sõnul näevad tervendavat naturopaatilist filosoofiat, keskendudes tervele inimesele ja ennetavale ravile, et see sobib hästi kaalutõve ravimiseks ja vältimiseks.