Püsides motiveeritud kehakaalu kaotamiseks teie aja jooksul

Kaalu kaotamine on piisavalt keeruline, ilma et peaksite samaaegselt tegelema oma perioodiga. Sagedased menstruatsioonid ja premenstruaalsed sümptomid hõlmavad toitu, krampe ja veepeetus, mis kõik võivad mõjutada teie kehakaalu kaotamise motivatsiooni. Hoolimata sellest, mida tunnete, on muudatused, mis teil on, väikesed ja ajutised. Ükski neist ei tohiks mõjutada pikaajalist kehakaalu langust. Säilitage oma motivatsiooni kaotada kehakaalu teie perioodil koos tervisliku toitumise ja regulaarse tegevusega.

Resist Cravings

Edukas kehakaalu alandamine motiveerib teid säilitama tervisliku käitumise, nii et ärge laske hormonaalset mõju avaldada magusate või soolaste toiduhoogude ajal teie aja jooksul. Lõuna-Aafrika uuringu kohaselt Witwatersrandi ülikooli meditsiinikoolis suureneb teie ainevahetus 5-10% paar päeva enne perioodi algust. See suurendab põletamist täiendavalt 100 kuni 200 kalorit päevas, kuid see põhjustab ka toitu. Rahuldage oma soovi tervisliku toiduga, nagu mandlid, õunad, madala rasvasisaldusega jogurt või madala rasvasisaldusega toorsuhkru toorsuhkru.

Harjutus

Krambid ja puhitus, mis teevad pikamaasõitu, tunduvad ebameeldivamad, kuid katkestamine teie aja jooksul ei aita teil kaalust alla võtta. Kui te ei tunne end hästi, vähendage oma treeningu rutiinsust. Asendage vahetu jalutuskäik või mõni muu vähese intensiivsusega aktiivsus päevadel, mil teie periood lõppeb, kui tunnete ennast haiget või mürgitust. Kasutage kergemaid raskusi ja vähem kordusi kui jõutreeningut. Feministliku naiste tervisekeskuse andmetel teeb tavapärane igapäevane treenimine teie meeleolu parandamiseks ja krambihoogude leevendamiseks parandades vereringet.

Vältida puhitus

Hõõguv riietus ja täispuhutav kõht kergendab teie kehakaalu kaotamise motivatsiooni. Veetahjustuse tõttu tundub, et teil on tunne, et see on paisunud, ja soolase, kõrge naatriumtoiduga söömine suurendab teie poolt hoitud vett. Vältida puhitus, enne kui see juhtub, piirates oma naatriumisisaldust nädalal enne perioodi algust. Vältige lisatud soola ja naatriumi rikkaid esemeid, näiteks konserveeritud toitu, sojakaste, külmutatud toitu ja töödeldud suupisteid. Samal nädalal vähendab naatriumi mõju minimaalselt, joomides vähemalt kaheksa klaasi tavalisest või nullkalorilist maitsestatud vett ning söövad veekindlaid puu- ja köögivilju. Teie vedeliku tarbimise suurendamine aitab teie kehal loputada vett, mida säilitatakse enne ja pärast perioodi.

Jätkake skaleerimist

Isegi kui te olete ettevaatlik, võivad veetakistused ja hormoonide muutused ajutiselt lisada mõne lisa kilo. Suuruse arvuline nägemine on häiriv, eriti kui olete kehakaalu kaotanud. Enne oma perioodi alustamist peate end kaaluma ennast ja jätkama pärast verejooksu lõplikku viimistlemist. Niikaua kui teie perioodil säilitate tervisliku toitumise ja korrapärase treeningu, ei mõjuta see ajutine kaalumine iseenesest negatiivset mõju teie perioodi kaalumisele.