Romantilised asjad, mida teha NYC-s sünnipäevaks

Põhjuseks on uustulnukatega New Yorgi mängufilmid ja telesaated – see on üks kõige mitmekesisemaid, suure energiaallika ja romantilisi linnu planeedil. Kombineerige need atribuudid, et tähistada meeldejäävat sünnipäeva, mis koondab ikoonikohaseid kohti otsesesse kaasamisse. Väljuge veele – või kõndige üle selle. Õppige või lasege üles kaamera valmis oskus. Püüa mõned postkaardi vaated ja võta palju unikaalse Big Apple sünnipäeva suveniirpilte.

Sünnipäev ratsutamine

Asetage Imperionistlik maal ühes Keskpargi 22-akrilises järves asuvast rendilaevast. Inimesed on sõitnud järvel alates 19. sajandist kevadel, suvel ja sügisel. Seal on järvele vaatetornid, kus saate lõõgastuda, kui vaatate luike või lihtsalt nautige maastikuplatsi keskel asuvat järve ümbritsevat järve. Või kui te tunnete vähem energilist, siis võite koos oma partneriga broneerida poole tunni gondliga sõidu ja lasta gondoljööel seda tööd teha.

Zorro sünnipäeva romaan

Kui sulle meeldib vanad vaiksed filmid oma suurte treppide mõõga võitlustega, haarake oma epee ja võta Lääne-28th tänavale Fencers Clubi poole. Klubi asutati 1883. aastal ning on välja õpetanud olümpiaid ning maailma ja riiklikke meistreid. Eralõppused ja avatud klassid katavad kõiki kolme relva – fooliumit, saberit ja epee – ja seal on puurid, jalakäijad ja avatud matkamine. Olulised teised on teretulnud vaatama või ühinema. En garde! Vehklemine on suurepärane treening, kuid see on ka sõltuvusttekitav. Õppetunniks võiks olla eluaegse kinnisidee algus.

Pisike sünnipäev

Õppige sõitma vees purjelaeva all kaitstud sadamas. City Island on Bronxis väike, ajalooline laevaehituse kogukond, mis on toonud välja viis Ameerika karika võitjat. Tänapäeval on mitmeid jahisadamaid ja üks parimaid purjelaevakooli selles piirkonnas. Kulutage sünnipäeva nädalavahetust, et õppida New York City Yacht Club’is oma esimese abikaasa poole. Hankige purjetamispakett on kolm täispäeva õpetus tõelistes jahtades – vees üle 18 tunni. Saage põhitõdesõidutunnistuse ja ohutu paadi eksami sertifitseerimise ja võib-olla isegi tan. City saarel on mõni hea mereande maja, kus saab pidulikku sünnipäeva õhtusööki pärast purje paigutamist.

Tantsupidu sünnipäev

Nii et sa arvad, et suudad tantsida? Võite Dance Times Square’is privaatse õppetundiga. Andke oma lemmikpartnerile ladina- või tantsutantsu kingitus, eratundide pikkus on 50 minutit ja paljud juhendajad on nimed, mida teate “Tantsides tähedega” ja “nii et sa arvad, et suudate tantsida”. Valige East Coast swing, merengue, rumba, Viennese vals, tango, foxtrot või mida iganes te mõlemad alati soovisid, et saaksite teha ilma valjult välja lugemata. See on tõeline raputus-teie-bootie sünnipäev ja Times Square on mõne tõsise pidutsemisega sammu kaugusel, kui muusika peatub.

Brooklyni silla sünnipäev

Kõndida Brooklyni sillast Manhattani raekoja päikeseloojangus kuni Brooklyni Fultoni parvlaevani. Bike-jalakäija laudteed viib teid läbi Ida jõe, kus on hingekosutav mõlema skylini ja Vabadusstaat. Kui olete Brooklynis, peatage Fultoni parvlaevu koos oma Walt Whitmani hinnapakkumiste ja Manhattani vaatega, enne kui asute pardal legendaarse jõe kohvikusse – reservatsiooniga – orgaaniliste Amishi kana või kohalikult pärit taimetoitlusega spinati ravioli. Jõgi Kohvik on sillal, 1 Water Streetil, ja see pälvib aastakümneid kümme aastat auhindu “Ameerika kõige romantilisema restoranina”. Jaotage käsitsi valmistatud šokolaadi Marquise Brooklyni sild sünniabi kooki asemel ja seejärel jalutuge kõik need kalorid Kõndides tagasi.