Süntraksi nektari toitumisalased faktid

Üks paljudest vadakuvalgu isoleeritud toidulisanditest sisaldab Syntrax nektari mitmesuguseid maitsed ja segatakse vette või puuviljamahla. Valkude isolaadi toidulisandite peamine idee on see, et nad võivad aidata suurendada lihasmassi, peamiselt tõsiste sportlaste puhul. Toidulisandid võivad samuti aidata teil tarbida rohkem valke, kuid on mõistlik, et toitu levitada enne Syntraxi nektari lisamist oma dieedile. Enne tervisliku toitumise kava täiendi lisamist peate oma arstiga rääkima.

Syntrax Nectar Flavors, Fat and Carbs

Syntrax nektar on saadaval mitmesugustes maitsetes nagu roosa greipfruud, fuzzy nape, teeäärne limonaad, maasika kiivid, sidruni tee, õuna ecstasy ja keerutatud kirss. Kõik need maitsed ei sisalda rasvu ega süsivesikuid. See on eeliseks muude valgujoogidena, mis võivad olla suures koguses rasva ja süsivesikuid.

Võimas valk

Ükskõik millise Syntraxi nektari maitsega kühvel tarnitakse 23 grammi proteiini. See tähendab, et pooled 46 grammi valgupiima naised peaksid olema iga päev ja 41 protsenti 56 grammi meestest peaks olema iga päev, vastavalt haiguste tõrje ja ennetamise keskustele. Valk pärineb vadakupõhise isolaatvalgu nimetusest Promina, mille Syntraxi veebisaidil on neutraalne maitse, meeldiv tekstuur ja hästi seguneb vedelikega.

Suhkru statistika

See Syntraxi nektar ei sisalda lisatud suhkrut, on pluss. Suure lisatava suhkru söömine võib kaalu kasvu kaasa tuua. Vastavalt American Heart Associationile on teil, kui olete liiga rasked, kõrgema riskiga paljudele terviseprobleemidele, sealhulgas südamehaigustele. Paljud vadakuvalgu lisandiga joogid sisaldavad suures koguses suhkrut, muutes need ebatervislikuks valgu tarbimise suurendamiseks.

Alumine joon

Enne oma Synthaxi nektari jookide lisamist oma dieedile rääkige oma arstiga oma haigusloole põhinevatest riskidest ja eelistest. Täiendava magus maitse on pärit kunstlikest magusainetest. Loomkatsed näitavad, et need kunstlikud toidulisandid võivad põhjustada ajukasvajaid, kehakaalu tõusu ja põie vähki vastavalt “Journal of Pharmacotherapy and Pharmacotherapeutics Journal” avaldatud 2011. aasta artiklile. Kuigi toidu- ja ravimiamet peab magusaineid ohutuks, on pikaajaline mõju inimestele suuresti teadmata ja tõestamata.