Ravikindlustus täiendab kindlustusplaani j

Medicare täienda kindlustusplaan J on üks 12 terviseplaanist, mille Medicare’i pensionärid saavad osta, et katta Medicarei katmata kulusid. Nimetatud Medigapi kaudu müüvad poliisid erakindlustusseltsid ja pakuvad erinevat taset. Plaanid on märgistatud A, kuigi L.

Kasu

Mõned planeeringuga hõlmatud hüvitised hõlmavad makset esimese kolme pingi eest, mida Medicare ei hõlma, hospitaliseerimist maha arvata ja suurema osa esmajärjekorras 100 päeva jooksul kvalifitseeritud koduõendusabi arveid.

Võimalus

Medigap J plaanid pakuvad tavaliselt suurt mahaarvatavat võimalust, et täiendavad kindlustusmaksed jääksid madalamaks.

Kaalutlused

Medicare on heakskiidetud nimekiri tervishoiuteenuse pakkujatest, kes võtavad vastu lepingulised tasud. Medigap Plan J-poliitika katab lisakulusid, mida pakuvad teenusepakkujad, kes pole seotud Medicare programmiga.

Omadused

Planeeri J poliitikad katavad mõned riigisisesed erakorralised tervishoiuarved kuni 80 protsenti. Nende kaitsemeetmete puhul on elu jooksul maksimaalselt 50 000 dollarit.

Reeglid

Föderaalne seadus hõlmab täiendavat Medigapi poliitikat. Kogu J-poliitika pakub samu põhilisi ja täiendavaid eeliseid. Federal Medicare ametnikud aru kulud võivad varieeruda.

Alates 2006. aastast ei saa Medigapi plaane H, I ja J müüa retseptiravimite kaudu. Abonendid, kes hoidsid poliitikat narkootikumide võimalustega enne seaduste muutmist, võivad nende ulatust pidada.

Hoiatus