Probleemid nordic raja c2050

NordicTrack C2050 katkestatud käibemaks on alla 1000 dollarini, kuid see jääb ringlusse ka teisel mudelil. Kuigi igapäevase garantii jooksulint mootor on julgustav tunnus tunnust ICON Health & Fitness, NordicTrack emaettevõtja, C2050 ainult üks aasta osade ja tööjõu katvus. Selle jooksulint puudutavad kaebused on suhteliselt haruldased, kuid C2050-l on endiselt mitmeid võimalikke probleeme.

Mõned koduväärtused vajavad optimaalse jõudluse jaoks regulaarset määrimist. Kuid teie NordicTrack C2050 turvavöö on eelnevalt määritud ja te ei peaks üldse lisama mingit määrdeainet. Mittevajalike määrdeainete kasutamine võib põhjustada probleeme selle asemel, et neid ära hoida, näiteks liigne kulumine ja kõnniteede rihma kahjustumine.

Võimalik, et saate seda tavapärast probleemi tõrkeotsingut ise. NordicTrack C2050 peab olema ühendatud liigpingepiirdega, mis omakorda tuleb ühendada seinakontakti. Ärge lülitage valgustoru elektrijuhtme lähedusse asetsevat kaitselülitit välja – kui kerimislüliti ülemine serv ulatub välja, oodake viis minutit, seejärel vajutage seda tagasi – ja ohutusnupp peab täielikult sisestama konsooli C2050 tööle.

Mittevastav jalgrattaga turvavöö on veel üks tavaline jookseväru probleem, mille abil võite ise ennast tõrkeotsingut teha. Pange tähele, milline külg turvavöö libiseb suunas. Kui see läheb vasakule, pinguta vasakpoolne rullpolt – vasakule, lamelliraami tagaküljele – ühe poole pöördega. Kui turvavöö liigub paremale, vabastage vasakpoolne rullpolt ühe poole pöördega. Seejärel käivitage jooksulõmblaru mõni minut, et näha, kas see veel libiseb.

Kuigi see on spordiseadmetest levinud probleem, kehtib see ka spetsiaalselt NordicTrack C2050-le: kui te seda jooksutoru ostsite, siis kaotate kogu garantii kehtivusaja jooksul. Nii et kui midagi lööb jooksulint välja, võite leida probleemi tuvastamiseks palju raha, asendades osad ja teenustasud.

Kui NordicTrack C2050 konsool ebaõnnestub, ei saa te masinat üldse kasutada. Kui konsool näitab ebaõiget kiirust või muidu ei tööta korralikult, on sul võimalus seda ise vigastada. Lahutage jooksulint ja keerake kapott mootorist välja. Asetage rihmaratas ja sellele paigaldatud väike magnetikett, seejärel pöidla lüliti. Kontrollige, kas magnet läheb koos nööri lülitiga ja et nende vahe on umbes ühe kaheksandiku tolli kaugusel. Võite vabastada kruvid, mis hoiavad pingutuslülitit kohale, ning vajadusel pange pingutuslüliti veidi, et saavutada sobiv tühik. Vahetage mootorikate ja seejärel käivitage jooksulint mõneks minutiks, et näha, kas konsool töötab õigesti. Kui ei, siis peate kutsuma tehniku ​​abi.

Liigne määrimine

Jooksulint ei alusta

Off-Centre jalgsihma

Garantii ei edastata

Konsooli tõrge