Kõrvitsa plaastrid, Haunted majad ja halloween tegevused florida lastele

Pole tähtis, kui vana saab, jääb Halloweeni kohta veel kujutlusvõime. Ajaloolised kuulujutted on andnud teed uuele ja põnevale viise sellele kummituslikule hooajale tähistamiseks. Mis igaühele midagi, koguge poisid ja vallid ja uurige Florida mitme kõrvitsa plaastreid, kummitama maja ja Halloweeni tegevust lastele.

Florida Panhandle

Igal sügisel Miltonis asuvas Sweet Season Farmis võõrustatakse seitsme aakri maisi labürindi ja sügisfestival. See mitte-nii hirmutav Halloween kummard sobib ideaalselt väikelastele koos mänguväljaku, karusselli, heinapalli ja maisi mazide, maisi võrevoodi (maisiga täidetud liivakastiga) ja hayrides’ega. Kontsessioonipaigad pakuvad suupisteid, samal ajal kui farmi muud vaatamisväärsused hoiavad lapsi hõivatud. Kui teil on vanemad lapsed, võite vaadata Pensacolas 22ndast iga-aastast Haunted House’i jalutamist ja trammi. Võtke üks mitmest 30-minutilise jalutuskäigu või käru reisidest, mida juhib kostunud dotsendid, mõnede Pensacola küla kõige ajalooliste kummituste kaudu.

Põhja ja Kirde

Jacksonville’i loomaaed ja aiad “Spooktacular pakub lõbusat ja turvalist keskkonda igas vanuses lastele. Õnneliku vaimuga saavad lapsed kõrvitsapatši, kommidjaamad, põrge majad, kummitavad rajad ja erilised loomakäsitlused. Veel maalähedasemate kogemuste saamiseks võõrastage või kasutage lapsi Amazing Grace kultuuri labürindis ja sügisel festivalil Green Cove Springs. Valige parim pump-o-latern kõrvitsapaberi küljest, sõitke lehma rong, võtke traktori tõmmatud heinaraud ja navigeerige põllukultuure, enne kui peatute Lou Lou’s Country Store teie väljapääsu juures.

Lääne ja edelaosa

Kolm nädalavahetust oktoobris paneb Hunsander Farms Bradentonisse oma aastase kõrvitsa festivali. Eluväljakute muusika, maisi labürindi, kalliskivid, mängud, toidud, käsitöötootjad ja lemmikloomade loomaaed on mõned pidulikud sündmused, mis ootab külastajaid talus. Neile, kes soovivad pisut hirmuäratavat seiklust, peaksite uurima Cemeterror Sarasota, Florida. Cemeterror on suur elamu vahik, mis on üldsusele tasuta, kuigi annetused on heaks kiidetud ja minna alaealiste diabeediuuringute fondile. 2009. aastal alustatud ehitiskuvartena on õitsema täismahus kummitusliku õuefestivaliga, kus 2013. aastal uus asukoht.

Kagu

Mitte nõrga südamega, House of Horror on Lõuna-Florida suurim professionaalselt toodetud kummitusmaja, mis asub Miami International Malli idaosas. Hirmutatud külalised külastavad kahe aakri kummardatud maja ja lõbustusparki, mängivad karnevalimänge ja sõidavad sel populaarsel Halloweeni sõpradega, mis sobib paremini vanematele lastele. Mõne Halloweeni lõbu nooremate lastega läheb üle Zoo Miami loomaaeda Boo. 12-aastased ja vanemad on teretulnud kostüümides, teha Halloweeni käsitöö ja vaadata loomaaia loomadele spetsiaalset Halloweeni söötmist.

Kesk-ja Kesk-Ida

Kesk-Florida linnas Astatula on Stanley pindade seiklusfarm. Aasta aastaringselt avaneb see töö talus sügisfestivali ja kõrvitsaputti iga oktoobrikuu jooksul, kus on täis traktorit tõmmatud seljasõit, mängud, näo värvimine, kunst ja käsitöö, samuti kingituste ja kontsessioonide hoidmine. Oktoobrikuu hõimupaikade kõrvitsa-plaastrid ja heinakäsitsused võtavad vastu onu Donaldi talu Lady Lake’is, Florida. Vali oma kõrvits nende plaastrist, rända heinakasvatusest, võta poni või traktori välja tõmmatud sõit ja püsti ja isiklikult koos lemmikloomade loomaaias põllumajandusloomadega.