Parim ja kiireim viis 20 kilo kiireks kaotamiseks

Ameerika Ühendriikide tervishoiu ja humanitaarabi osakonna andmetel on ülekaalulisus ja rasvumise probleemid umbes 2/3 ameeriklasest väljakutset. Kui soovite 20 kg kiiresti kaotada, peate tegema tervislikke pikaajalisi elustiili muutusi. Korralike treeningute ja toitumisalaste muudatuste abil saate oma kiire kaalulanguse eesmärke täita.

MedlinePlusi andmetel on soovitatav kiireim kaalulangus soovitada 2 naela nädalas. Loo see kaalulangus põletades 7000 kalorit nädalas, sest rasva nael sisaldab 3500 kalorit. Jagage oma kalorite põletamise eesmärgid harjutuste vahel ja vähendage kalorite tarbimist. Näiteks nädalalises kehakaalu languses 2 naela võrra vähendage kalorite tarbimist 600 päeva võrra ja töötage välja 400 kalorit päevas. Sel tempos kaotate 20 naela umbes 10 nädala jooksul.

Kui soovite 20 kg kiiresti kaotada, valige südametegevus, mis põleb kõige rohkem kaloreid treeningu ajal. Näiteks Harvardi tervisekeskuse andmetel põletab jalgsi 3,5 mph põletades ainult 298 kalorit tunnis 155-le inimesele. Kuid suurendage intensiivsust sörkimine ja põletada 744 kalorit tunnis. Teised kõrge kalorisisaldusega kardiovariandid hõlmavad elliptiliste, mis põletab 670 kalorit tunni ja rulluisuga, mis põleb 520 kalorit tunnis. Arutage tervislikku aktiivsust oma arstiga.

Vähendage kalorite tarbimist, valides toiduaineid, mille maht on väikestes kogustes kaloreid. Näiteks puuviljad ja köögiviljad sisaldavad suures mahus ja vähe kaloreid. Need toidud on ka kõrge kiudainetega, mis kulub seedimist kauem. Teised tervisliku toiduga seotud valikud hõlmavad täisteratooteid, madala rasvasisaldusega piimatooteid ja lahjaid valguallikaid. Teine hea valik on toidud, mis sisaldavad omega-3 rasvhappeid. Lõhe, tuuni, linaseemne ja kreeka pähklid on toiduained, mis sisaldavad omega-3 rasvhappeid.

Mõned tujukahuldvad toidud lubavad kiiret kehakaalu langust. Kuid see ei ole parim viis 20 kilo kiireks kaotamiseks. Fad dieedid soovitavad kasutada spetsiaalseid pulbreid, pillid või süüa ühe toidu, nagu greibi, mitme päeva jooksul. Kaalukaotuse ajal, mis toimus toitumise ajal, on raske pikemas perspektiivis hoida. Tervislik kaalukadude kava peab sisaldama toitu, mida sööte ja regulaarselt harjutad. Ohutuse tagamiseks arutage alati oma arstiga uut kehakaalu langetamise kava.

Määra kiire kaalulanguse eesmärgid

Calorie Burning Cardio

Eritoiduvalikud

Vältige rasvade toitumist